Lutian LT892G-3100B Yüksek Basinçli Oto Yikama 210Bar
18.360,00 TL
18.360,00 TL
Saat 15:00'a kadar vereceğiniz tüm siparişler aynı gün içinde kargoya verilir.
Stok Kodu
YIK892
Garanti Süresi
24 Ay
Fiyat
18.360,00 TL KDV dahil
Lutian LT892G-3100B Yüksek Basinçli Oto Yikama 210Bar 3100Wat
Indiksiyon motor
Kaliteli malzemelerden üretilmistir ve dayanikli bir yapiya sahiptir.
Tekerlekli olmasi sayesinde kolay hareket imkani saglamaktadir.
Farkli püskürtme açilari için degistirilebilir nozullara sahiptir. (0° - 15° - 25° - 40°)
Ulasilmasi zor alanlarin kolaylikla temizlenmesini saglar.
Uzun ömürlü kullanim saglanabilmektedir
Kullanimi kolay ve rahattir.
Hizli baglanti aksesuarlari
Tekerlekler ve tutma kolu ile donatilmis
Teleskopik tutamak
Deterjan püskürtme aksesuarli
Emniyetli kitlenebilir tabanca
Kovadan su çekme özelligine sahiptir.
Maksimum basinç: 210 bar
Çalisma basinci: 145 bar
Akis: 10 lt/dk
Maksimum akis: 11 lt/dk
Motor Gücü: 3100 W