Hais LT701G-2500 205 Bar Yikama Makinesi
7.080,00 TL
7.080,00 TL
Saat 15:00'a kadar vereceğiniz tüm siparişler aynı gün içinde kargoya verilir.
Stok Kodu
HAISYIK205
Garanti Süresi
24 Ay
Fiyat
7.080,00 TL KDV dahil
TEKNIK ÖZELLIKLER
Gerilim
220 V
Hortum Ölçüsü
5 m
Güç
2500W
Debi
7,8 lt/dk
Agirlik
21,9 kg
Basinç
Maks. 205 bar
Motor
Indüksiyon Motor
Otomatik Stop Sistemi
Mevcut
Sicaklik
40 Derece
Ebat
44x34x60
Bu ürüne ilk yorumu siz yapın!
Görüş ve önerileriniz için teşekkür ederiz.
Hais LT701G-2500 205 Bar Yikama Makinesi Yollabize.com Güvencesiyle; Hais LT701G-2500 205 Bar Yikama Makinesi Araç yikama makinasi 205 bar uygun fiyatla.. HAISYIK205